Březen 2008

Bleach - recenze

27. března 2008 v 23:37 | Sime ©
Kurosaki Ichigo je obyčejný středoškolák. Tedy pomineme-li jeho schopnost vidět různé nadpřirozené bytosti. Jeho osud se záhy proplete s životem dívky - shinigami jménem Kuchiki Rukia. Ta je během souboje s bytostí Hollow nucena převést své schopnosti na Ichiga. Jenomže už si je nedokáže vzít zpět. Ichigo tak musí skloubit studia se službou shinigami. Rukiin čin je však mezi shinigami považován za zločin a tak ji unesou do jejich světa Seireitei, kde Rukia čeká na rozsudek, kterým může být i smrt. Ichigo je pevně rozhodnut jí navzdory všem shinigami zachránit.

Bleach je zástupce žánru shounen, je plný soubojů na meče, magie, nadpřirozených bytostí a mnohé díly i humoru. Seriál střídá epizodický charakter s delšími příběhovými celky. Vychází také oblíbená manga a bylo vytvořeno několik filmů.Hlavni postavy Bleache jako Naruto :))Červený Sasori

15. března 2008 v 13:46 | Sime © |  FF Jednorázové
V jedné rodině žil jeden zlobivý a drzí chlapec (nebo loutka). Nikoho nezajímal, ale maminka s babičkou Chyio se o něj jakžtakž staraly. Babička mu ušila červený čepeček a podle něj mu začali říkat Červený Sasori.